Set ovocných vín

Set ovocných vín

Vinný set Ovocný

Vinný set šesti vín obsahuje:

Višňové víno

Rybízové víno

Jahodové víno

938,00 Kč
Skladem
SKU
vs3
Kup teď a produkt dodáme do 29.05.2024

Višňové víno 2x

Ovocné víno z krásných zralých višní. Omamná vůně a jemně kyselkavá chuť višňového vína okouzlí i ty, kteří běžně víno nepijí. Vychlazené je vynikající k dezertům i klasickému babičkovskému pečení. V chladných dnech zase jako výborný svařák. Já ho s oblibou používám k vaření. Jelení steak z omáčkou z višňového vína, trocha nakládaného zeleného pepře a oříšek másla pro zjemnění chuti vás rázem přenese do střední Francie. Obsah alkoholu 11,5%.

Rybízové víno 2x

Polosladké ovocné víno z plodů černého rybízu. Výrazná vůně u nás oblíbeného ovoce, které se pro výrobu vína sbírá v plné zralosti, což je na výsledné chuti opravdu znát. Osvěží jak v parném létě s kostkou ledu, nebo jako střik s perlivou vodou, tak v zimě ohřátý na teplotu pod bodem varu. V gastronomii lze použít všude tam, kde červené víno s přihlédnutím na sladkost a výrazné aroma. Hovězí po Burgundsku po "Česku" je opravdu delikatesa. Obsah alkoholu 11,5%.

Jahodové víno 2x

Ovocné víno z velmi kvalitních Slovenských jahod. Jahodové víno je výborné dobře vychlazené a podávané ve sklenici na bílá vína. Nádherná vůně léta vám prosluní každý den. Skvěle se hodí i pro přípravu drinků. Rovněž podporuje trávení a dobrou náladu. Obsah alkoholu 11,5%.

Více informací
Vinařství N/A

Zeptejte se nás:

Zadejte otázku k produktů:Vinný set Ovocný
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Vinný set Ovocný
Vaše hodnocení